Strona główna1 » Ręczniki dla dzieci - rozmiary.
Pomoc w zakupach
Pomoc w zakupach sklepu KamKryst
660-572-010


Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 13:00
 
Formy płatności:
- przelew bankowy;KamKryst pościel sklep internetowy - dostawa
- przy odbiorze;
- DotPay.

Dostawa:
- przesyłka kurierska DHL;
- Poczta Polska;
- Paczkomaty24;
- Paczka w Ruchu;
- odbiór osobisty.

Koszt dostawy:
- przedpłata od 7,50zł.
- przy odbiorze od 11,50zł.
 

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500zł. opłaconych z góry.

 

Odbiór osobisty zamówień
po uzgodnieniu telefonicznym
lub e-mail
- bez dodatkowych opłat.

Błonie Bieniewicka 14
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00

Warszawa Połczyńska 93
Odbiór grzecznościowy!!!
Poniedziałek - Piątek
9:00 -15:30
Sobota - brak możliwości odbioru!

Płatności przelewem:

PHU "Kat-Dor"
05-870 Błonie Bieniewicka 14

Volkswagen Bank Polska S.A.
53 2130 0004 2001 0615 0478 0001

Ręczniki dla dzieci - rozmiary.

 

Zapewne każdy z nas zastanawiał się kiedyś, jaki rozmiar ręcznika dla swojego dziecka powinien wybrać. Jest to uzależnione od tego w jakiej sytuacji będzie on używany oraz od wieku dziecka. Poniżej przegląd najczęściej spotykanych rozmiarów ręczników dziecięcych w naszych sklepach. 

Ręczniki dziecięce dla najmłodszych.

Ręcznik z kapturkiem - ręczniki dla dzieci

Tego rodzaju ręczniki są ręcznikami przeznaczonymi głównie dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki swoim niedużym rozmiarom 30x30, 30x50 oraz 40x60cm sprawdzą się idealnie w przedszkolu, w żłobku lub w zaciszu domowym. Są niezastąpione i bardzo praktyczne po szczotkowaniu zębów lub w trakcie toalety po posiłkach. Najlepszym pomysłem na ręcznik dla najmłodszych jest ręcznik z ulubioną bajkową postacią naszego Malucha. W wielu przypadkach dzięki takiemu ręcznikowi możemy nakłonić i nauczyć nasze dzieci dbania o czystość i higienę własnego ciała, co z pewnością przyniesie wiele korzyści w kolejnych etapach rozwoju dziecka. Kolejną pozycją w ręcznikach dedykowanych dla naszych maluchów są ręczniki z kapturkiem - okrycia kąpielowe - poncha. Ich główne zastosowanie to okrycie dziecka po kąpieli. Dzięki swojej przemyślanej formie uszycia - dołączeniu kapturka - umożliwiają osuszenie również włosów bez konieczności odkrywania reszty ciała dziecka. Umożliwiają one również swobodne poruszanie dziecka bez możliwości "zgubienia" ręcznika. Tego typu ręczniki oferowane są w rozmiarach zbliżonych do rozmiaru 60x120cm. 

Ręczniki dla dzieci starszych.

Ręcznik dla dzieci z Bobem

Ręczniki dedykowane dla dzieci starszych, które nie mają już problemów z własną toaletą to ręczniki w rozmiarach 50x90, 70x140 i największe 75x150cm. Główne zastosowanie takich ręczników to całodniowa toaleta, która ma zbawienny wpływ na zdrowie ludzkiego ciała i zapobiega wielu groźnym chorobom, zwanych potocznie chorobami brudnych rąk. W grupie tych ręczników dużą grupę stanowią ręczniki kąpielowe. Wykorzystywane są one zarówno w domu, jak również po kąpieli na basenie lub na plaży. Oprócz możliwości osuszenia ciała umożliwiają one także swobodne korzystanie z uroków słonecznej, piaszczystej plaży. Oczywiście w tej grupie pojawia się również wiele propozycji ręczników dla młodzieży i dorosłych, którym stawiamy te same lub bardzo podobne oczekiwania.

Wybierając ręczniki dla dzieci musimy pamiętać o wieku dziecka, które będzie korzystało z wybranego ręcznika oraz miejscu i celu jego stosowania. Oczywiście przy wyborze ręczników warto też wziąć pod uwagę np. postać z ulubionej bajki lub filmu. Dodatkowo uatrakcyjni to wybrany ręcznik w oczach dziecka. Może być to pomocne np. w nauce dziecka mycia ząbków lub nabrania nawyku mycia rąk przed i po każdym posiłku.


Przejdź do strony głównej
Dotpay - płatności sklepu z pościelą KamKryst.pl