Strona główna1 » Aktualności sklepu z pościelą KamKryst2 » Pościel i jej zakup przez Internet – wady i zalety.
Pomoc w zakupach
Pomoc w zakupach sklepu KamKryst
660-572-010


Poniedziałek - Piątek
10:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 13:00
 
Formy płatności:
- przelew bankowy;KamKryst pościel sklep internetowy - dostawa
- przy odbiorze;
- DotPay.

Dostawa:
- przesyłka kurierska DHL;
- Poczta Polska;
- Paczkomaty24;
- Paczka w Ruchu;
- odbiór osobisty.

Koszt dostawy:
- przedpłata od 7,50zł.
- przy odbiorze od 11,50zł.
 

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500zł. opłaconych z góry.

 

Odbiór osobisty zamówień
po uzgodnieniu telefonicznym
lub e-mail
- bez dodatkowych opłat.

Błonie Bieniewicka 14
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00

Warszawa Połczyńska 93
Odbiór grzecznościowy!!!
Poniedziałek - Piątek
9:00 -15:30
Sobota - brak możliwości odbioru!

Płatności przelewem:

PHU "Kat-Dor"
05-870 Błonie Bieniewicka 14

Volkswagen Bank Polska S.A.
53 2130 0004 2001 0615 0478 0001

Pościel i jej zakup przez Internet – wady i zalety.


Zakupy przez Internet stały się naszą codziennością. Coraz chętniej nabywamy za pośrednictwem stron internetowych wszelkie sprzęty elektroniczne, kosmetyki, pościel oraz ubrania. Taka forma zakupów oszczędza często nasz czas, a nawet pieniądze. Jednakże, czy można wybrać idealną pościel przez Internet? Przekonaj się sam!
 

Zalety zakupów pościeli przez Internet.

 • Za pośrednictwem Internetu zyskujesz dostęp do szerokiej bazy produktów. Wielu z nich próżno szukać na półkach sklepów stacjonarnych.

 • Dzięki takiej formie zakupów jesteś w stanie wybrać interesujące Cię komplety pościeli i zapłacić za nie w ciągu zaledwie kilkunastu sekund lub minut. To spora oszczędność czasu!

 • Ceny pościeli, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, często są znacznie niższe od tych, które dostępne są w zwykłych sklepach stacjonarnych.

 • Dzięki możliwości pozostawiania na stronie sprzedawcy opinii dotyczących produktu, jak i samej formy obsługi, jesteś w stanie zapoznać się ze zdaniem licznego grona Klientów danego sklepu. Dzięki tym informacjom dowiesz się, czy prezentowany na zdjęciu produkt wygląda tak samo w rzeczywistości. Trzeba tutaj podkreślić, że każdy monitor, smartfon itp. może wyświetlać inne kolory mimo starań sprzedawcy. Dodatkowo dowiesz się czy jego właściwości są zgodne z opisem oraz, czy czas przesyłki zgodny jest z tym zadeklarowanym na stronie internetowej.

 • Dzięki internetowej formie zakupów unikniesz również wielu nieprzyjemnych sytuacji, na przykład długiego stania w kolejce lub żmudnego poszukiwania produktu pośród nieuporządkowanych półek sklepowych.

 • Zamawiając pościel za pośrednictwem strony internetowej, nie musisz robić nic więcej, prócz paru kliknięć. Paczka z upragnionym kompletem pościeli zostanie dostarczona pod drzwi Twojego domu.

 • Na stronach internetowych możesz również uzyskać dostęp do modeli pościeli, które do tej pory nie były osiągalne w większości sklepów stacjonarnych. Dzięki temu jesteś w stanie śledzić aktualne trendy i sprawić, że wystrój Twojej sypialni stanie się absolutnie wyjątkowy.
 

Wady zakupów przez Internet.

 • Zdarzają się przypadki, w których musimy czekać dłuższy czas na dostarczenie wybranego przez nas produktu. Taka sytuacja staje się szczególnie kłopotliwa, gdy zamówiony komplet pościeli miał stanowić formę prezentu dla naszych bliskich.

 • Jeśli strona sprzedawcy nie jest czytelna, zdarza się, że proces wyszukiwania podstawowych informacji na temat danego produktu może nam zająć sporą ilość czasu.

 • Spore utrudnienia dla niektórych może stanowić również fakt, że przed samym zakupem nie jesteśmy w stanie obejrzeć wybranego produktu. To szczególnie ważne w sytuacji, gdy nie jesteśmy przekonani co do koloru lub wzoru danego kompletu pościeli.

 • Dla niektórych osób wadę zakupów przez Internet stanowią utrudnione możliwości zwrotu towarów. W większości przypadków taka procedura wymaga od nas ponownego zapakowania produktu i odesłania go do sprzedawcy na własny koszt.
 

Jak sprawić, aby zakupy przez Internet były całkowicie bezpieczne?


Po pierwsze: Jeśli to możliwe zapoznaj się z opiniami dotychczasowych Klientów. To niezwykle ważne, zwłaszcza gdy po raz pierwszy decydujesz się na zakup u danego sprzedawcy.

Po drugie: Wybieraj bezpieczne formy płatności. Korzystaj ze sprawdzonych sposobów przelewania pieniędzy. Unikaj podejrzanych aplikacji i nie pozostawiaj nadmiernej ilości informacji o sobie. Nie podawaj numeru dowodu osobistego, numeru pesel - chroń swoje dane.

Po trzecie: Sprawdź, czy adres strony w pasku wyszukiwania przeglądarki rozpoczyna się od https://.... i jest widoczna mała kłódeczka. Jeśli tak, świadczy to o uruchomieniu certyfikatu SSL, który poprzez szyfrowanie zabezpiecza Twoje dane.

Po czwarte: Zwróć uwagę na producentów, z jakimi współpracuje sprzedawca. W sklepach internetowych często znaleźć możesz produkty znanych, polskich marek w znacznie niższych cenach.

Po piąte: Nie kupuj kota w worku. Podczas wyboru danego kompletu pościeli, zwróć szczególną uwagę na zdjęcia produktu oraz ich opis.

Po szóste: Dokładnie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi wysyłki produktów oraz warunkami zwrotów.

Mamy nadzieję, że dzięki powyższym informacjom łatwiej będzie Ci podjąć decyzję dotyczącą zakupu pościeli przez Internet. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci udanych i bezpiecznych transakcji w naszym sklepie!

 
Przejdź do strony głównej
Dotpay - płatności sklepu z pościelą KamKryst.pl